Příběh Žluté sukně

Vítám vás – jsem Káťa a Žlutou sukni mám na triku já:-)

Jsem osobní koučka s certifikací. Mám za sebou zkušenosti s lidmi z více oborů a aktuálně se nejvíce zabývám rozvojem lidského potenciálu v podobě koučinku.

Moje cesta nebyla přímočará, než jsem se začala věnovat tématu seberozvoje, pracovala jsem na nejrůznějších pozicích v Česku i ve světě.

Do budoucna bych své obzory ráda rozšířila o psychoterapeutický výcvik.

Základem mého přístupu je metoda Brain-based coaching. Vnímám ji jako velmi podnětnou, rozvíjející a zároveň respektující k individuálnímu nastavení jedince. Získala jsem praxi jako Scrum Master, agilní kouč i z individuálních koučovacích sezení, a nakonec se rozhodla jít zcela svojí cestou. Začala jsem koučovat na volné noze, tvořit seberozvojové produkty a také teď pracuju na vytvoření vlastní koučovací metody / struktury.

A teď už jak vznikl samotný projekt Žlutá sukně

Občas se stávalo, že se na mě obrátili lidé s tím, že si koučink „nemohou dovolit”. Ráda bych podotkla, že pocit finančního nedostatku má v tomto směru minimálně dvě možné podoby: 1. finanční situace skutečně neumožňuje žádný výdaj navíc; 2. finanční situace je obstojná až dobrá, ale dotyčný člověk si sám pro sebe takový výdaj nedovolí – a tady už se velmi úzce dotýkáme tématu sebehodnoty.

Sebehodnota jako kormidlo života

Sebehodnota je přitom klíčovým prvkem ke spokojenému životu. Umožňuje nám rozhodovat se s ohledem na své potřeby, sny a cíle, dokázat si je vůbec nastavit a pojmenovat, a to v souladu s tím, kdo jsme. Člověk s nízkou sebehodnotou se tedy velmi snadno dostane do začarovaného kruhu, kdy nežije spokojeně, ale zároveň si nedovolí potřebnou podporu, která by mu v jeho situaci pomohla vzít svůj život znovu do svých rukou.

Nadbytek ke sdílení

Přemýšlela jsem, jak poskytnout potřebnou podporu tomu, kdo o ni požádá, tak, aby to nebylo na úkor mě samotné.

Jeden z mých klientů během domluvené koučovací série dospěl do stádia, kdy usoudil, že koučování už více nepotřebuje, a že zbývající předplacenou částku nechá ve prospěch někoho, komu naopak finanční zdroj chybí. Díky tomu se podařilo můj nápad zrealizovat ještě předtím, než jsem vytvořila a vypustila do světa zpracovaný projekt Žluté sukně! Tato zkušenost mě povzbudila, abych pokračovala a vytvořila jakýsi „fond” sdílených prostředků. A to je v podstatě náplň Žluté sukně tak, jak vám ji představuji dnes.

Nyní dávám projektu pevné základy a postupně jej rozšiřuji jak o spolupráci s odborníky z oblasti koučinku a psychoterapie, tak směrem k lidem, kteří jej mohou podpořit, nebo si o pomoc naopak požádat. Pokud i vás projekt zaujal, uvítám vaši pomoc s kteroukoliv z těchto oblastí. Kontaktovat mě můžete na zlutasukne@katerinalubasova.cz nebo přes kontaktní formulář níže.

A jak projekt přišel ke svému názvu? Přihlaste se k odběru newsletteru a dozvíte se nejen celý příběh, ale také všechno podstatné, co se kolem Žluté sukně šustne.

Zaujal vás tento projekt? Budu ráda, když ho pošlete dál.

Jsem osobní koučka, vnímám jak vaše racionální myšlení, tak emoční prožívání. Podporuji jejich propojení tak, že svá uvědomění a vnitřní klid prožíváte už během koučinku. Najdete u mě čas pro sebe a své vize Více o mně je k přečtení zde>>
Comments

Add a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů