Příběh Žluté sukně

Vítám vás – jsem Káťa a Žlutou sukni mám na triku já:-)

Jsem osobní koučka s certifikací. Mám za sebou zkušenosti s lidmi z více oborů a aktuálně se nejvíce zabývám rozvojem lidského potenciálu v podobě koučinku.

Moje cesta nebyla přímočará, než jsem se začala věnovat tématu seberozvoje, pracovala jsem na nejrůznějších pozicích v Česku i ve světě.

Do budoucna bych své obzory ráda rozšířila o psychoterapeutický výcvik.

Základem mého přístupu je metoda Brain-based coaching. Vnímám ji jako velmi podnětnou, rozvíjející a zároveň respektující k individuálnímu nastavení jedince. Získala jsem praxi jako Scrum Master, agilní kouč i z individuálních koučovacích sezení, a nakonec se rozhodla jít zcela svojí cestou. Začala jsem koučovat na volné noze, tvořit seberozvojové produkty a také teď pracuju na vytvoření vlastní koučovací metody / struktury.

A teď už jak vznikl samotný projekt Žlutá sukně

Občas se stávalo, že se na mě obrátili lidé s tím, že si koučink „nemohou dovolit”. Ráda bych podotkla, že pocit finančního nedostatku má v tomto směru minimálně dvě možné podoby: 1. finanční situace skutečně neumožňuje žádný výdaj navíc; 2. finanční situace je obstojná až dobrá, ale dotyčný člověk si sám pro sebe takový výdaj nedovolí – a tady už se velmi úzce dotýkáme tématu sebehodnoty.

Sebehodnota jako kormidlo života

Sebehodnota je přitom klíčovým prvkem ke spokojenému životu. Umožňuje nám rozhodovat se s ohledem na své potřeby, sny a cíle, dokázat si je vůbec nastavit a pojmenovat, a to v souladu s tím, kdo jsme. Člověk s nízkou sebehodnotou se tedy velmi snadno dostane do začarovaného kruhu, kdy nežije spokojeně, ale zároveň si nedovolí potřebnou podporu, která by mu v jeho situaci pomohla vzít svůj život znovu do svých rukou.

Nadbytek ke sdílení

Přemýšlela jsem, jak poskytnout potřebnou podporu tomu, kdo o ni požádá, tak, aby to nebylo na úkor mě samotné.

Jeden z mých klientů během domluvené koučovací série dospěl do stádia, kdy usoudil, že koučování už více nepotřebuje, a že zbývající předplacenou částku nechá ve prospěch někoho, komu naopak finanční zdroj chybí. Díky tomu se podařilo můj nápad zrealizovat ještě předtím, než jsem vytvořila a vypustila do světa zpracovaný projekt Žluté sukně! Tato zkušenost mě povzbudila, abych pokračovala a vytvořila jakýsi „fond” sdílených prostředků. A to je v podstatě náplň Žluté sukně tak, jak vám ji představuji dnes.

Nyní dávám projektu pevné základy a postupně jej rozšiřuji jak o spolupráci s odborníky z oblasti koučinku a psychoterapie, tak směrem k lidem, kteří jej mohou podpořit, nebo si o pomoc naopak požádat. Pokud i vás projekt zaujal, uvítám vaši pomoc s kteroukoliv z těchto oblastí. Kontaktovat mě můžete na zlutasukne@katerinalubasova.cz nebo přes kontaktní formulář níže.

A jak projekt přišel ke svému názvu? Přihlaste se k odběru newsletteru a dozvíte se nejen celý příběh, ale také všechno podstatné, co se kolem Žluté sukně šustne.

Zaujal vás tento projekt? Budu ráda, když ho pošlete dál.

Koučuju, studuju a tvořím seberozvojové hry. Najdete u mě prostor pro čistý rozvoj vašeho potenciálu, mám terapeutický přístup. Dopřejte si čas pro sebe a své vize. Více o mně je k přečtení zde>>
Comments

Add a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů