Pilotní projekt: „Ušila” jsem Žlutou sukni – zkuste si ji!

Hezký den!

Před několika lety jsem přišla s (trochu bláznivým) nápadem, který se točil okolo sebehodnoty a šití žlutých sukní. Ptáte se, jak to jde dohromady? To by bylo na delší vyprávění.

Dnes bych Vám ráda představila Žlutou sukni jako projekt. Je šitý na míru tomu, kdo se chce a může podílet na kvalitním životě svém i celé společnosti. Docela ambiciózní, já vím.

Od nadbytku k sebehodnotě

Během své koučovací praxe jsem se setkala s klienty, kteří v určité fázi začali pociťovat nadbytek. Ten se rozhodli přenechat ve prospěch tomu, kdo ho potřebuje. Zároveň se na mě obraceli lidé, kteří na sobě chtěli začít pracovat, ale měli pocit nedostatku – pocit, že si to pro sebe nemohou dovolit. A tak se zrodil projekt, který pomocí sdíleného nadbytku umožňuje pokrýt odbornou pomoc těm, kdo si ji zvládnou financovat jen částečně.

Zní to utopicky? 

Podívejte se na web Žluté sukně a přesvědčte se, že její pointa není šitá horkou jehlou. Je promyšlená. Má hlavu a patu. A především potenciál zkvalitňovat život nás všech.

Říkala jsem si, že by Vás to mohlo nadchnout jako mě – tímto Vás srdečně zvu, abyste se k projektu přidali, pro začátek třeba vyplněním krátkého dotazníku

Díky tomu budu vědět: 

  • jestli Vám to dává smysl, 
  • co je potřeba doladit, aby Žlutá sukně mohla udělat díru do světa.

Projekt najdete tady: Zlutasukne.cz.
A dotazník vyplníte zde – Dotazník – má jen 10 otázek a je pro další vývoj projektu nesmírně užitečný. Už jen jeho vyplněním přidáváte projektu na hodnotě.

Předem Vám děkuji za investovanou energii a přeji pohodový den,

Kateřina Lubasová - Osobní Koučka
Kateřina Uličná
Osobní koučka
zlutasukne@katerinalubasova.cz
P. S. A jak to bylo s tím šitím doopravdy, to na webu také brzy odtajním 🙂

Sharing is caring
 – Prosím o sdílení mezi další lidi, každá zpětná vazba je důležitá.
Koučuju, studuju a tvořím seberozvojové hry. Najdete u mě prostor pro čistý rozvoj vašeho potenciálu, mám terapeutický přístup. Dopřejte si čas pro sebe a své vize. Více o mně je k přečtení zde>>
Comments

Add a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů