Koučink    O mně    Eshop    Blog    Aktuality    Kontakt

Máte pocit, že všechno je důležité? Je pro vás důležité "ToDo", ale zároveň potřebujete relaxovat? Necítíte vnitřní naplnění? Anebo se cítíte dobře a máte chuť se dál rozvíjet a budovat nové?

Nemám pro vás žádné rady či návody, ale věřím ve vás natolik, že vás podpořím v rozvoji vašeho vlastního potenciálu.

Díky vedenému koučovacímu sezení získáte nadhled, uvědomění a aha momenty, které hned převedete do reality. Vytvoříte si své vlastní funkční a efektivní návody, vydáte se svojí cestou. Vše si nejen promyslíte, ale zároveň i prožijte. Jakékoliv nápady půjdou z vás, a proto vám budou fungovat. Budou opravdové.

KOUČINK

Neurocoaching a emoční prožívání

  • On-line, přes telefon celá ČR a celý svět, osobně (Turnov, Praha, po předchozí domluvě i Liberec)
    Během jednoho dne realizuji maximálně 3 koučovací sezení
  • Na úvodním koučovacím sezení se domluvíme i na variantě (koučink transformační, v pohybu atd.), která je pro vás vhodná. Na osobní koučink není potřeba si nic připravovat, potřebujete jen klidné místo.
  • Používám metodu, která má základy v brain-based coachingu. Pokud je to pro vás přínosem, tak se věnujeme i emočnímu prožitku a signálům těla.
  • Doporučená doba spolupráce je 3–12 měsíců, setkávání probíhá 2–4 měsíčně v pravidelný termín.

Cesta do středu (ze)mě, do středu sebe.

Co je osobní koučink?

Moderní doba klade na jednotlivce velmi vysoké nároky. Z mnoha stran slyšíme, že máme být produktivní, užívat si života, investovat, budovat kariéru, soustředit se na rodinu, budovat vlastní hodnoty... Není divu, že se v nás bouří emoce a rozum, protože nás každý mnohdy vede jinam a sami se v sobě ztratíme. Nevíme už, co chceme, nedokážeme se rozhodovat ani posouvat kupředu.

A právě toto je jeden typ situací, v nichž je koučink velice efektivním způsobem, jak se v životě posunout dál, a lépe poznat sám sebe. Nenechte se ovšem mýlit, koučink vyhledávají i lidé, kteří znají svůj směr a chtějí ještě více rozvíjet svůj potenciál. Osobní koučink je tu zkrátka pro každého, kdo na sobě chce pracovat a nezáleží na tom, v jaké situaci se nachází. Bez ohledu na věk, sociální zázemí či kariéru, koučink je způsob, jakým si odpovíte na všechny otázky, co vás trápí. A objevíte i takové, o kterých jste doposud nevěděli.

Pokud potřebujete dárkový voucher, tak prosím vytvořte objednávku, proveďte platbu a napište číslo objednávky / faktury na info@katerinalubasova.cz, zašleme Vám dárkový voucher do emailu.

Seberozvojové hry

Osobní rozvoj pro páry i jednotlivce

Chcete lépe porozumět sami sobě a užít si u toho zábavu? Vytvořila jsem pro vás tři seberozvojové hry, které vás pomocí otázek a úkolů provedou na cestě sebepoznáním.

Prozkoumáte svoje emoce, naučíte se projevit soucit sobě i partnerovi a vybudujete si pevné základy sebe sama. Hry jsou určeny hlavně pro páry, ale užijete si je i sami nebo ve skupině.

Hlavní téma: EMOCE

Hlavní téma: SOUCIT

Seberozvojová hra Peřina | OSOBNÍ KOUČ - Kateřina Lubasová

Hlavní téma: IDENTITA 

Seberozvojová hra Zrcadlo | OSOBNÍ KOUČ - Kateřina Lubasová

BLOG

Dopřejte si čas pro sebe a načerpejte inspiraci...

Hezký den! Před několika lety jsem přišla s (trochu bláznivým) nápadem, který se točil okolo sebehodnoty a…
Sebehodnota jako kormidlo života...

REFERENCE

Jakou se mnou mají lidé zkušenost

Jak koučovací sezení působí na zkušenou lektorku a terapeutku Veroniku Sequensovou? 

Fotografie Veroniky Sequensové

"Pokud si potřebujete ujasnit odpovědi na konkrétní otázky, udělat si pořádek v různých oblastech vašeho života a nechcete přitom dlouze zkoumat, proč teď váš život nebo vztahy vypadá tak, jak vypadá a s čím vším z vaší historie to souvisí, ale chcete konat tady a teď a krok za krokem pracovat na své realitě, určitě zkuste koučink. Koučink je pro mě - terapeuta se čtyřletým výcvikem a mnoha lety vlastní psychoterapie za sebou - velmi osvěžujícím způsobem rozvíjení svého potenciálu, zaměřeným na konkrétní cíle a s nimi souvisejícími úkoly, které si s podporou kouče pro sebe sami stanovíte. Káťa jako váš průvodce tímto procesem vás dokáže podpořit, dát vám dostatečný prostor, ale přitom udržovat strukturu sezení a vracet vás k "jádru věci" pokud se příliš vzdálíte. Podpoří vás v tom, abyste to co říkáte, ověřovali také skrze to, jak se přitom cítíte a tak vás nenásilně vede k tomu, být při práci na sobě celiství - být nejen "v hlavě", ale i v těle, konfrontováni se svými pocity a s tím, co vám změny, které si plánujete, přinesou - jak se budete cítit až dosáhnete toho, co si přejete? Propojení tohoto přístupu se zacíleností a strukturovaností koučování považuju osobně za největší přínos našich společných sezení. Doporučuju!"

Mgr. Veronika Sequensová
terapeutka a lektorka, www.artual.cz
„Ke koučování jsem se odhodlala po úděsných neschodách v rodině. Vás jsem našla na internetu bez nějakých doporučení přátel. Taky jsem chtěla rychle začít, než mě přejde odhodlání. Moc se mi líbilo už 1.sezení. Vůbec mi nevadilo mluvit otevřeně. Jasně, že některé detaily jsem nerozmazávala nebo vynechala. Plán cest mi přišel trochu divný. Jsem zvyklá na hmatatelné cesty i cíle. Během doby se mi někdy zdálo, že moc nepostupuji. Naopak teď mi přijde, že to všechno ještě pořád dobíhá. Zvláště vztah s mámou. Začínám si připouštět, že na tom mám zásluhu. Jsem asi sebejistější a nelpím na zbytečnostech. Asi často říkám, že to není moje starost. Jsem vyrovnanější, i když se manžel s dcerou hádají. Jejich starost. Moc bych chtěla poděkovat. Stopro to stálo za zkušenost. Pořád si myslím, že jsem asi na tyto metody stará, ale já jsem asi fakt střelená a duchem mladá. Ještě jednou dík."
MUDr. Michaela, Anesteziolog
„U Kateřiny Lubasové jsem byl zatím na třech koučovacích sezeních, které mi velmi pomohly s řešením problémů, se kterými jsem si sám nevěděl rady. Bylo až neuvěřitelné, jak jednoduché je v podpůrném prostředí, které Kateřina během sezení vytváří, nacházet svá vlastní uvědomění. Dále oceňuji konkrétní úkoly, které jsem si během každého sezení stanovil. Tato část (AKCE) pro mne měla největší přínos, protože jsem hned druhý den provedl konkrétní kroky, jak problém vyřešit. To bych nikdy sám nevymyslel. Díky 3 hodinám investovaných do koučinku se má podnikatelská činnost posunula na vyšší level. Doporučuji všem podnikatelům, kteří chtějí osobnostně růst."
Fotografie Marka Kubánka
Marek Kubánekwww.marekkubanek.cz
„S Katkou Lubasovou spolupracuji několik měsíců a jsem s její prací velmi spokojená. Oceňuji její lidský, přátelský přístup a současně vysokou profesionalitu, se kterou do každého našeho sezení vstupuje. Během koučování mám jedinečný čas sama pro sebe, současně pracuji na svém rozvoji a to jak v profesním, tak osobním životě. Na každém sezení probíráme konkrétní téma a Katka mne svým koučováním dokáže dostat k otázkám a pocitům, které jsem si na začátku našeho sezení neuvědomovala. Spolupráci s Katkou tak vnímám jako jednoznačný přínos a posun kupředu."
Milada Zemanováwww.miladazemanova.cz
„Vždy mě lákalo vyzkoušet osobní koučing, ale zároveň jsem nikdy nevěděla co od toho mám čekat. Výsledek předčil mé očekávání! Díky Katce se mi podařilo rozuzlit několik vnitřních konfliktů, které mě na mé cestě brzdily a ujasnit si tak více vlastní směr i svou vlastní podstatu. Rozdíl jsem cítila už po prvním sezení a zpětně mohu říct, že spolupráce s Katkou je to nejlepší, co jsem pro svůj osobní rozvoj a posun mohla udělat!"
Anna Škvařilováwww.wetraveltheworld.cz
„S koučováním jsem již nějakou zkušenost měla. S Katkou jsem však poznala, že koučink lze použít i pro partnerský vztah. Líbí se mi Katčin osobní, empatický přístup zaměřený na emoční prožívání. Díky Katčiným sezením jsem se posunula v oblasti, která pro mě byla dlouhou dobu neřešitelná a koučink bych doporučovala všem, kteří stojí na místě a nevědí kudy kam."
Andrea MatějkováPersonalistka
„Ke koučinku jsem byl trochu skeptický, hlavně asi protože jsem si moc dobře nedokázal představit, co od toho vlastně očekávat. Po pár sezeních s Katkou jsem to nejenom věděl, ale získal jsem i představu, jak to pomáhá v dalším osobním rozvoji. Katka je skvělá, empatická koučka, která mi vždy pomohla získat nadhled, a s jejím vedením jsem si většinu „problémů“ vyřešil sám a za to si jí cením daleko nejvíc."
Jakub LáznaScrum Master, Alza.cz a.s.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tereza Freya Šikolová

www.jogabezbolesti.cz

O MNĚ

Kdo vás bude koučovacím sezením provázet

Chápu, že pro váš rozvoj je důležitá i osobnost a odbornost kouče. Dovolte mi tedy, abych se krátce představila.

Jmenuji se Kateřina Lubasová, jsem osobní koučka s certifikací. Mám za sebou zkušenosti s lidmi z více oborů a aktuálně se nejvíce zabývám rozvojem lidského potenciálu v podobě koučinku.

Používám metodu brain-based coaching a kladu důraz na emoční prožívání. Nicméně člověk je svojí důležitostí vždy před jakoukoliv metodou, takže sezení uzpůsobuji vašim potřebám. Věřím, že největší odborník sám na sebe je každý z nás, odpovědi v sobě máme někde ukryté.

Prošla jsem certifikací u Neuroleadershipu, u mastra koučů Vladimíra Tuky a aktuálně procházím koučovacím výcvikem u Results & Emotions s mentorem Václavem Szakálem, obě dvě školy jsou akreditované Mezinárodní federací koučů ICF. Své znalosti bych v blízké budoucnosti ráda prohloubila na psychoterapeutickém výcviku. Láká mě rogersovská psychoterapie, prevence a terapie traumatu a také Internal Family systems.

Rozvoj vnímám jako celoživotní záležitost, takže na sobě stále pracuji v podobě koučovacích a psychoterapeutických sezení.

Osobně vnímám propojení koučinku a psychoterapie jako velmi vhodnou kombinaci.

„S převzetím odpovědnosti za svůj život přichází i svoboda.”

Osobní kouč Kateřina Lubasová - fotografie

Zkušenosti a certifikace zde

KONTAKT

Ráda se s vámi potkám osobně, on-line či přes telefon

Chcete udělat větší životní změnu, ať už v prácovním či osobním životě?

+420 775 961 123
info@katerinalubasova.cz