TRANSFORMAČNÍ KOUČOVACÍ SEZENÍ

Cesta do středu (ze)mě, do středu sebe

Osobně, on-line či přes telefon

Chcete udělat větší životní změnu, ať už v práci či osobním životě?
Nebo chcete “jen” víc poznat sami sebe a rozvíjet svůj potenciál? 

Potom se pojďme rovnou domluvit na transformační koučink, který vám v tom velmi dobře pomůže. Jedná se o sérii 12 koučovacích sezení (počet sezení je možné individuálně upravit). Po ukončení jedné série můžete navázat na další (je vhodná alespoň měsíční pauza).

Při práci s klienty vycházím z metody brain-based coaching. Ta využívá vědecké poznatky o tom, jak a proč mozek reaguje na nejrůznější situace. Během koučinku tak můžete odhalit příčiny toho, proč se vám něco děje, změnit svůj přístup k dané situaci a tím i svoje chování.

Pokud je to pro vaši cestu vhodné, tak dáváme pozornost i emočnímu prožitkusignálům vašeho těla, protože jedno bez druhého nefunguje.

Změna, která díky koučování nastane, je trvalá a vždy vede ke zkvalitnění vašeho života. Aby k ní došlo, je zapotřebí bezpečné prostředí, ve kterém se postupně zaměříme na vaše témata. Součástí je i věnování pozornosti vašim skutečným potřebám, hodnotám, nastavením hranic a tomu, kdo opravdu jste (a to i v té nejhlubší vrstvě). Abychom se mohli k dalším vrstvám vašeho já dostat, tak je důležité si definovat i vaše vnitřní a vnější zdroje. Proto je lepší domluvit se na dlouhodobé spolupráci.

Transformační koučink probíhá většinou 1x týdně či 1x za 14 dní po dobu 3-12 měsíců.

Na začátku spolupráce zprioritizujeme oblasti, poté budeme postupně nastavovat cíle, strategii / vaši cestu a jednotlivé krůčky.

Z každého sezení si odnášíte uvědomění a akční mini kroky (je možné se domluvit že se budeme soustředit jen na uvědomění a prožitky, pokud to tak zrovna potřebujete).

Máte vše ve svých rukách, postupujeme tak rychle, jak potřebujete.

Ráda si s vámi domluvím ukázkové sezení, kde probereme vaše očekávání a rovnou si vyzkoušíte i samotný koučink.

Po objednání koučovacího sezení Vám přijdou instrukce a můžete si zarezervovat termín v mém on-line kalendáři, nebo se spojíme přes e-mail coaching@katerinalubasova.cz či telefon +420 775 961 123 a na termínu se domluvíme individuálně.

Pokud potřebujete jako dárkový voucher, tak udělejte prosím objednávku, proveďte platbu a napište číslo objednávky / faktury na info@katerinalubasova.cz, zašleme Vám dárkový voucher do emailu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.