Kdo má nadbytek daruje tomu, kdo má nedostatek.

V jaké životní fázi se zrovna nacházíte? Máte v nějaké své oblasti dostatek a přebytek byste mohl darovat? Anebo cítíte, že váš pohár života není naplněný a potřebujete pomoci?

O ŽLUTÉ SUKNI

Jak to funguje

Dary celkem

8 900 CZK

Aktuálně v banku

500 CZK

Počet dárců

1

Kolik lidí obdrželo pomoc

1

Kolik lidí čeká na pomoc

2

Tady bude napsané, o co se vlastně jedná a zároveň jak to funguje, co kde a jak. Zároveň sem dám asi proklik na hlubší příběh o žluté sukni, jak to všechno vzniklo. Později tady na stránkách bude i tým lidí, kteří budou spolupracovat -> zatím tu bude asi info jen o mně a nějaká vize -> Alespoň do té doby, než se to rozjede (i když, ten tým lidí bych sem dát mohla už teď, ale zatím žádný nemám).

Aktuálně jsou tedy k dispozici koučovací sezení, do budoucna je v plánu i psychoterapie a další služby osobního rozvoje.

Tohle jsem vzala z hlavní stránky, můžeme ale napsat jinak.

  • On-line, přes telefon celá ČR a celý svět, osobně (Turnov, Praha)
  • Na úvodním koučovacím sezení se domluvíme i na variantě (koučink transformační, v pohybu atd.), která je pro vás vhodná. Na koučink není potřeba si nic připravovat, potřebujete jen klidné místo.
  • Používám metodu brain based coaching a kladu důraz na emoční prožívání.

ANONYMNÍ PŘÍBĚHY LIDÍ

Co během sezení lidé prožívají a co si z něj odnáší

Asi bych sem potom dala příběhy lidí z konce toho sezení. Jaký to pro ně mělo přínos. Chtěla jsem prezentovat i to, co prožívají během těch jednotlivých sezení, ale asi to budu zveřejňovat až s tím příběhem - není to totiž vždy pozitivní a mohlo by to někoho zbytečně vystresovat. S tím příběhem, kde budou i přínosy, tak tam alespoň dotyčný uvidí, že se z toho všeho dostal tam a tam, tak už to nikoho nevyděsí. Zároveň přemýšlím, že bych si od lidí řekla i o příběh před tím, než koučink / psychoterapii začínali, ať je vidět i to, co se na něm dá potom řešit (uvidím). Všechno bude anonymní.

Né vždy je jednoduché začít. No a ještě těžší je po vyprchání prvotního nadšení vydržet (proto bych tam ráda dala ty poznámky během sezení, pro podporu každého, kdo se do toho pustil).

Ono dělat nějakou životní změnu není jen tak.

Někdy se zpočtáku spolupráce mohou objevovat pocity naděje, nadšení a očekávání. V průběhu spolupráce už to tak růžové nebývá, člověk by chtěl výsledek hned a malé úspěchy jen tak hned nevidí.

Každopádně kdo si počká ten se dočká. Na konci při shrnutí spolupráce zjišťujete, že jste dosáhli přesně toho, čeho jste dosáhnout chtěli a to "zastavení se sám u sebe" přineslo ovoce, ať už v jakékoliv formě.

Anonymní neupravované poznámky a pocity v průběhu spolupráce po jednotlivých sezení. Ať už jste na své cestě kdekoliv, je úplně normální se chvíli cítit tak a chvíli zase tak.

Seberozvojové produkty

Ať už se chcete rozvíjet sami či v páru

Hlavní téma: Emoce

Hlavní téma: Soucit

Seberozvojová hra Peřina | OSOBNÍ KOUČ - Kateřina Lubasová

Hlavní téma: Identita (bude brzy)

Seberozvojová hra Zrcadlo | OSOBNÍ KOUČ - Kateřina Lubasová

BLOG

Dopřejte si čas pro sebe a načerpejte inspiraci...

KONTAKT

Napište nám

Níže jsou odkazy na soc. sítě. Je to odkaz na mě, přemýšlím, zda něco vytvořit pro ŽL, nicméně to taky asi vytvořím až časem. Přijde Ti to blbý, mám soc. sítě pro žlutou sukni udělat rovnou?

+420 775 961 123
zlutasukne@katerinalubasova.cz