ÚVODNÍ KOUČOVACÍ SEZENÍ

První koučovací sezení

Osobně, on-line či přes telefon

Co vás na sezení čeká

  1. Poznáme se (výběr kouče je pro úspěšné koučování také důležitý)
  2. Představím vám koučink a zodpovím jakékoliv vaše dotazy
  3. Popovídáme si o vašich očekáváních
  4. Vyzkoušíte si standardní koučovací rozhovor
  5. Popovídáme si o tom, jaký způsob koučování je vhodný právě pro vás

Kdy je koučink vhodný

Když se necítíte naplnění, potřebujete životní restart.

anebo

Když si potřebujete ujasnit váš směr a co je pro vás v životě důležité.

anebo

Když se cítíte naplnění, jste již stabilní a máte chuť se dál rozvíjet, "budovat nové", ať už pracovní či osobní oblasti.

Na koučovacím sezení můžete řešit jakékoliv téma. S klienty řešíme hodně zacyklení, pocit nenaplnění, nespokojenost, probuzení kreativity, sebevědomí, emoce, jistotu, nezávislost, práci s časem, prokrastinaci, přehlcení, rozhodování, nalezení smyslu svého živobytí a života, rovnováhu, vlastní hodnoty, změnu práce, práci s týmem, vztahy na pracovišti, partnerské vztahy, vztah k sobě samé/mu, budování vlastních projektů, vývoj vlastního produktu, jak si najít čas pro sebe a zároveň být efektivní ve svém podnikání, začátek vlastního podnikání či rozvoj již běžícího podnikání.

Co na úvodní hodinu potřebujete

Jediné co potřebujete je klidné prostředí, není potřeba si nic připravovat. 

Pokud přeci jen budete chtít, tak si můžete promyslet téma, o kterém si chcete popovídat. Pokud jej ale mít nebudete, tak to vůbec nevadí, doptám se vás. Někdy naopak vůbec neuškodí, když je celý koučovací rozhovor spontánní.

Jak dlouho koučink trvá

Koučovací sezení trvá 50 minut. Mějte prosím 10 minut rezervu na organizační záležitosti.

Jaká je cena

Cena koučovacího sezení je 3 500 Kč.

Kde se můžete objednat

Na této stránce si koučovací sezení můžete zakoupit, zaplatit lze jak převodem, tak i kartou on-line. Po učinění objednávky vám přijde e-mail s mým kalendářem, případně mi klidně napište
na coaching@katerinalubasova.cz či zavolejte na +420 775 961 123 (Pokud nebudu telefon brát, tak zavolám nazpátek, jakmile to bude možné).

Je možné zakoupit i jako dárkový voucher

Úvodní koučovací sezení je možné zakoupit i jako dárek. Napište mi prosím do poznámky, že se jedná o dárkový voucher, co nejdříve vám jej zašlu do e-mailu, ať si ho můžete případně vytisknout a darovat.

Na koučovací sezení je možné přijít ve dvou

Ano, pokud se chcete rozvíjet společně s kamarádem, kolegou, partnerem, rodinným příslušníkem či s kýmkoliv dalším, tak mám pro vás možnost koučinku ve dvou.

V případě online sezení se dokonce můžete každý nacházet na jiném místě.

Na úvodním sezení si popovídáme o tom, co vás na sezeních čeká, jaká jsou vaše očekávání a také si koučink rovnou vyzkoušíte.

Buď si budeme povídat na téma, které máte společné, anebo na různá témata, která budou pro každého z vás důležitá jako jednotlivce.

Buď nastavíme cíle pro každého zvlášť, anebo budete mít jeden či více společných cílů. Také můžete mít společný cíl a zároveň každý svůj, to už je na vás, v jakém vztahu a s jakými očkáváními na sezení dorazíte. Vše uzpůsobíme přesně tomu, co zrovna potřebujete / řešíte a kam chcete směřovat.

Na koučovací sezení si nemusíte nic připravovat. Jediné, co je důležité, abyste kolem sebe měli klidné prostředí.

Koučovací sezení trvá 80 minut.

Jaká je cena

Cena koučovacích sezení ve dvou je 4 000 Kč / 80 min.

Mám dotaz ↓↓

Těším se na vás,

Kateřina Lubasová
coaching@katerinalubasova.cz
+420 775 961 123

↓↓↓

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.