KOUČOVACÍ UKÁZKA

Pro uživatele Twitche

Rozvoj, ať už v osobním či profesním životě, může být pro řadu lidí velkou výzvou. Je to často krok do neznáma a mimo jejich komfortní zónu. Velice si proto vážím, že jste navštívili můj web a zvažujete, že se posunete ve svém životě kupředu.

Nebudu se vám zdlouhavě představovat, veškeré informace o mně, mých zkušenostech a postupu koučování, najdete na úvodní stránce tohoto webu. Současně si můžete přečíst i reference mých klientů a inspirovat se jejich zkušenostmi.

Jak koučink vnímá třeba Scrum Master a bývalý programátor Jakub Lázna↓↓

"Ke koučinku jsem byl trochu skeptický, hlavně asi protože jsem si moc dobře nedokázal představit, co od toho vlastně očekávat. Po pár sezeních s Katkou jsem to nejenom věděl, ale získal jsem i představu, jak to pomáhá v dalším osobním rozvoji. Katka je skvělá, empatická koučka, která mi vždy pomohla získat nadhled, a s jejím vedením jsem si většinu „problémů“ vyřešil sám a za to si jí cením daleko nejvíc."

Jakub Lázna, Scrum Master v Alza.cz a.s.

A co vám tedy můžu nabídnout? Každé koučovací sezení probíhá individuálně a zaměřujeme se v něm na jiné oblasti. Někoho například zajímají způsoby, jak se správně vyrovnat se svými emocemi, a jak je ventilovat. Jiný klient chce být méně introvertní. Někdo chce třeba rozvinout svoji kreativitu a vytvořit si vlastní produkt, například si rozjet na Twitchi vlastní kanál nebo napsat vlastní hru:) Někdo chce najít, v čem je dobrý či chce být prostě jen spokojený. Možností je skutečně mnoho. Záleží jen na vás, kde cítíte své slabiny či silné stránky a čeho chcete dosáhnout.

Kolik to stojí?

Je mi jasné, že nechcete platit vysoké částky za službu, kterou jste ještě nevyzkoušeli. Připravila jsem proto ukázkové sezení za zvýhodněnou cenu 1350 Kč. Toto první sezení trvá 60 minut a probíhá online či telefonicky. Jedná se o plnohodnotné koučování, během kterého si můžete vyzkoušet, jak probíhá, jak se během něj budete cítit, a zda vám tato metoda bude vyhovovat.

Jestli se také chcete posunout kupředu nebo jste jen zvědaví, co vám může koučování nabídnout, objednejte se přes formulář či mi napište na twitch@katerinalubasova.cz či 775 961 123 a domluvíme si první ukázkové sezení.

Těším se na společné setkání:)

Mám dotaz či si chci rezervovat termín ↓↓