Pokračování z hlavní strany ->

Setkávám se i se situacemi, kdy si lidé nejsou jistí, zda je osobní koučink skutečně tím nejlepším řešením pro jejich potřeby. To je ale zcela v pořádku. Pokud zjistíme, že klient potřebuje probrat například hluboké trauma nebo pracovat na svých psychosomatických obtížích, odkáži jej k relevantnímu odborníkovi, jenž se daným tématem zabývá.

Jak koučovací sezení probíhá?

Jednou z předností kvalitních koučů a sezení s nimi je individualita. Každé koučovací sezení je různorodé a odvíjí se od situace a potřeb daného klienta. Samotné setkání může probíhat osobně, online i telefonicky. Můžeme se setkávat jednou týdně, jednou měsíčně anebo jen jednou jedinkrát. Vše záleží skutečně jen a jen na vás.

To stejné platí i pro průběh našeho společného sezení. Na začátku každého setkání se zajímám o vaše momentální rozpoložení, o témata, kterým se chcete věnovat, a co si chcete v ten daný den odnést. Pro někoho může být společně strávený čas způsobem, jak se na určitou situaci podívat s odstupem, pro někoho je to forma sdílení a hledání řešení, s dalším klientem zase řešíme rozvoj jeho podnikání. Konkrétní podoba a průběh našeho sezení se tak odvíjí od toho, co aktuálně potřebujete.

Můžete na koučovací sezení přijít s jasnou představou a strukturou, kterou chcete dodržet. Ale v průběhu zjistíte, že se vám myšlenky ubírají jiným směrem a téma, jenž bylo původně důležité, ztratí na významu. Všechny tyto situace jsou naprosto v pořádku. Koučovací sezení i já coby kouč jsme tu pro vás. Celková spolupráce je vystavěna na respektu a vzájemné důvěře, nemusíte se tak obávat, že byste museli řešit cokoliv, co vám bude nepříjemné. Koučovací sezení se bude odehrávat v rámci hranic, které si sami stanovíte.

Metody koučinku a jeho varianty

Během koučovacích sezení vycházím z neurovědy, psychologie a strukturu čerpám z brain based coachingu. Všechny mé nabyté zkušenosti vychází z absolvovaných kurzů, workshopů, vzdělávacích programů a mé dosavadní praxe. Vzdělávání a osobní rozvoj jsou pro mne velice důležité, takže se této oblasti intenzivně věnuji.

V současné době nabízím hned několik variant koučinku, které se liší svou délkou, průběhem i zaměřením. Pokud si nejste jistí podobou nejvhodnější právě pro vás, kontaktujte mne a domluvíme se na nejlepší variantě.

  • Transformační koučovací sezení
  • Koučovací rozhovor v pohybu
  • Koučink zaměřený na vývoj produktu
  • Koučink ve dvou
  • Týmová koučovací sezení

Ať už jste koučink vyzkoušeli a chcete v něm pokračovat, nebo jej teprve zvažujete a nejste si jistí, jestli je to pro vás to pravé, dejte mi vědět. Budu ráda vaším osobním koučem a průvodcem na vaší cestě za vysněnými cíli, poznáním sama sebe, za rozvojem a růstem v jakékoliv oblasti vašeho osobního i pracovního života.

<- Vrátit se zpět