NOVOROČNÍ KOUČINK

Ohlédněte se za rokem 2021 a vykročte správnou nohou do nového roku 2022.

Osobně, on-line či přes telefon

Chcete si srovnat rok 2021vykročit do toho nového?

Koučovací sezení obsahuje sebereflexi roku 2021 a plán do nového roku 2022.

Společně se podíváme, jaký pro vás rok 2021 byl. Jak jste se v něm cítili, co se vám podařilo a co naopak ne. Zároveň budete mít prostor na uvědomění a definování toho, co je pro vás v roce 2022 důležité. Jakým směrem vydat, čemu věnovat pozornost, jakých cílů chcete dosáhnout a také jaké kroky je potřeba udělat.

Koučovací sezení je možné realizovat online, přes telefon, anebo osobně v Turnově, v Praze či v Liberci.

Používám metodu brain-based coaching. Pokud je to pro vaši cestu vhodné, tak dáváme pozornost i emočnímu prožitku a signálům vašeho těla.

Po objednání koučovacího sezení Vám přijdou instrukce a můžete si zarezervovat termín v mém on-line kalendáři, nebo se spojíme přes e-mail coaching@katerinalubasova.cz či telefon +420 775 961 123 a na termínu se domluvíme individuálně.

Na jedno jméno je možné absolvovat pouze jedno takovéto sezení, navazující sezení jsou hodnocená jinou sazbou (Můžete však zakoupit poukazů více a obdarovat jimi různé lidi. I oni mohou na jedno jméno využít pouze jeden poukaz.).

Pokud potřebujete jako dárkový voucher, tak udělejte prosím objednávku, proveďte platbu a napište číslo objednávky / faktury na socratino.jana@gmail.com, zašleme Vám dárkový voucher do emailu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.